Prefabrik Sosyal Tesis Binaları

Prefabrik Sosyal Tesis Binaları

Prefabrik Sosyal Tesis Binaları Müze, kütüphane, izci kampı, spor tesisleri vb fonksiyonlar için projelendirilen yapılar, sosyal ve ortak yaşam alanı kategorisinde değerlendirilir. Çoklu kullanımın olduğu bu binalarda, her türlü konfor koşullarının sağlanması gerek personel gerekse ziyaretçi açısından son derece önemlidir. Örneğin müze, kütüphane örnekleri için ses yalıtımı mutlaka sağlanması gereken bir kriterdir. İzci kampları, spor tesisleri için de hijyen ve amacına uygun çözümler mutlaka sağlanmalıdır.
Hafif çelik teknolojisinin kullanıldığı, modüler olarak üretilen prefabrike sosyal ve ortak yaşam binalarımız için istenilen plan çalışması, mimar ve mühendislerden oluşan teknik kadromuz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca her bina için, kurulacağı yerin iklim özelliklerine uygun kar ve rüzgar yükleri baz alınarak statik hesaplamaları yapılmaktadır. Bu hesaplamalara göre üretilen binaların montajı da yine kendi montaj ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir.
Soyal ve ortak yaşam yapıları, Hekim Panel Sistem, Hekim Çelik Karkaslı Panel Sistem veya Yerinde kaplama sistem detayları ile üretilir. 1250×2500 mm standart panellerin kullanıldığı binalarda 2500mm, 3000mm, 3500 mm kat yüksekliği yapmak mümkündür.
Bina dış cephe ve iç mekan panel kaplamalarında, HekimBoard fibercement malzeme A-1 sınıfı yanmaz olması nedeniyle özellikle tercih edilmektedir. Paneller; dış yüzeylerinde sac / HekimBoard fibercement, iç yüzeylerinde HekimBoard fibercement/HekimBoard fibercement kaplamalı olarak kullanılmaktadır. Tüm tesisatlar tercihe göre, sıva altı veya sıva üstü olarak projelendirilir.

Nursay Prefabrik © Tüm Hakları Saklıdır.2023

Web Tasarım ErComWeb