Prefabrik Yemekhane Binaları

Prefabrik Yemekhane Binaları

Prefabrike yemekhane yapıları şantiyelerde, fabrikalarda, sosyal tesislerde, askeri tesislerde, açık hava ve diğer organizasyonlarda, belediye aş evleri vb mekanlarda, yemek yeme ihtiyacının karşılanması için kullanılmaktadır. Aynı anda fazla sayıda kişinin içinde bulanacağı bu yapılar için konfor şartları çok önemlidir. Yemekhane içerisinde havalandırmanın, izolasyonun ve iç işleyişin doğru çözülmesi gereklidir.
Geniş açıklıklı mekanlar olmaları nedeniyle, statik açıdan detaylı incelemeleri yapılmalıdır. Statik hesaplamalara göre belirlenen kolon sayı ve yerlerinin tespiti mobilya yerleşimi içinde önemlidir. Mutfak ekipmanları ve hijyen kriterleri göz önünde bulundurularak malzeme seçimi yapılmalıdır.
Hekim Panel ve Hekim Çelik Karkas Sistemlerimizle gerçekleştirilen prefabrike yemekhane yapılarında, mutfak bölümü kısmında özellikle A-1 sınıfı yanmaz HekimBoard fibercement malzememiz tercih edilmektedir. Standart prefabrike yemekhane plan tiplerimiz dışında, istenilen ölçülerde de projelendirme, üretim ve montaj yapılmaktadır. Birçok kez demonte edilip tekrar kurulması mümkündür. PREFABRİK NEDİR?

A Prefabrik Yapı,

İşçi şantiyeleri, fabrikalar, sanayi tesisleri, okullar, hastaneler, sosyal tesis yapıları, turizm tesisleri gibi çok sayıda farklı alanlarda kullanılabilen yemekhane binaları üretmektedir. A Prefabrik Yapı prefabrik yapıların temel özelliği uluslararası standartlara uygun yapı özelliğidir.

Şantiye ortamları, okul veya hastanede kullanılan bir yemek salonunda en önemli husus sağlığa uygunluk şartlarının oluşumunu kolaylaştıran yapı özelliğine sahip olmasıdır. Prefabrik yapı ferah ortamlar sunan sade tasarımları ile sağlıklı mekanlar için temizlik kolaylığı sağlamaktadır. A Prefabrik Yapı teknik ofisinde mimar ve mühendislerce hazırlanan yemek salonu palanları uluslararası standartlarda hazırlanmaktadır.

Nursay Prefabrik © Tüm Hakları Saklıdır.2023

Web Tasarım ErComWeb