Prefabrik Yatakhane Binaları

Prefabrik Yatakhane Binaları

Prefabrik Yatakhane Binaları; İYİ BİR UYKU ZORUNLUDUR !
Prefabrike yatakhane yapıları şantiyelerde, fabrikalarda, sosyal tesislerde, askeri tesislerde, izci kamplarında vb mekanlarda uyuma ihtiyacının karşılanması için kullanılmaktadır. İyi uyumayan insan sabah kalktığında mutsuzdur, işe gitmek istemez, huzursuzdur, çevresi için stres oluşturur, üretkenliği azalır, yaşam kalitesi düşer!
Kişinin sağlıklı bir ortamda uyuması için, uyunulan mekanın ısı, ses, ışık konforlarının yeterli olması gerekmektedir. Bu tarz prefabrike yatakhane yapılarında genellikle birden fazla kişi aynı mekanda uyduğu için, konfor şartlarının önemi daha da artmaktadır.
Prefabrike yatakhane çözümleri için oluşturduğumuz standart planlar vardır. Ayrıca özel talepler için de proje çalışması yapılabilir. Hekim Panel ve Hekim Çelik Karkas Sistemlerimizle gerçekleştirilen prefabrike yatakhane yapılarında, kullanıcıların tercihlerine göre ıslak hacim çözümleri oluştur. Bireysel veya çoklu kullanım alternatifleri kullanılabilir. A-1 sınıfı yanmaz HekimBoard fibercement kullanımı, yoğun dolaşımlı bu alnalar için özellikle tercih edilmektedir. Diğer binalarımızda olduğu gibi, prefabrike yatakhanelerimiz de birden fazla kullanıma imkan vermektedir.

Nursay Prefabrik © Tüm Hakları Saklıdır.2023

Web Tasarım ErComWeb