23 Oca

İkinci El Prefabrik

2. el prefabrik ev fiyatları çok hesaplı fiyatlar

İkinci el prefabrik ev fiyatları, Türkiye’de çok fazla bilinmediğinden beklenen ilgiyi görememektedir.İlanlarda yada emlakçılarda pek karşımıza çıkmazlar.

Prefabrik evler genel olarak çelik konstrüksiyonlu olup, prefabrik konutlar, prefabrik yapılar ya da prefabrik villa olarakda farklı isimler kullanılır. Gün geçtikçe prefabrik evler için talep daha fazla olmaktadır, fakat henüz tam olarak bu sistem benimsenmemiştir bu yüzden ikinci el prefabrik ev piyasası ortaya çıkmamıştır. Tabi istisnalar kaideyi bozmaz ama şu anda sahibinde.com tarzında sitelerde ikinci el prefabrik ev fiyatları giderek artış göstermektedir.

Son günlerde emlak piyasasındaki hareketsizlik ve evler üzerinde oluşturulan kampanyalar prefabrik ev fiyatları içerisindede ucuzluk göstermeye başlamıştır. Zaman içerisinde artış göstereceğinin belirtisi olarak görülen ikinci el prefabrik ev fiyatları şimdi çok cazip ve herkez bu yöne doğru hareket etmektedir.

 Prefabrik Ev ve Prefabrik Yapı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

* Prefabrik yapı üreten firmanın bilgi birikimine, kalite için önemli olan modern üretim tesisine sahip olup olmadığına ve en önemlisi referanslarına dikkat ediniz.
* Prefabrik hazır yapıların iskeletini oluşturan galvaniz yapı çeliğinin kalitesine.
* Prefabrik yapının kaynaksız yapı teknolojisiyle yapılmış olmasına ve betopan çimento levhanın dört mevsim iklim şartlarına dayanıklı olmasına.
Prefabrik yapı alacağınız firmanın uluslararası kalite belgelerine sahip olup olmadığına.
* Prefabrik yapılarda kullanılan izolasyon ve kaplama malzemelerinin uluslararası standartlarda olmasına.
* Hazır prefabrik yapı üretici firmanın garanti belgesi verip vermediğine ve servis hizmetinin bulunup bulunmadığına.
* Uzun yılların birikimiyle satın aldığınız prefabrik yapının modern ve ergonomik yapısıyla beklentilerinizi karşılayıp karşılamadığına.
* Prefabrik yapının modüler yapısıyla başka bir mekana taşınabilme ve ekleme ihtiyacına talep verip vermediğine.
* Prefabrik yapıda kullanılan elektrik ve su tesisat malzemeleri, kapı ve pencerelerle beraber tüm aksesuarların uluslararası kalite standartlarında ürünler olup olmadığına.
Prefabrik yapı da kullanılan hammadde ve mamül malzemenin insane sağlığına ve çevreye zarar verip vermediğine.
* En önemlisi alacağımız prefabrik yapının son deprem yönetmeliğine uygun olup olmadığına.

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir cevap yazın

Nursay Prefabrik © Tüm Hakları Saklıdır.2022

Web Tasarım ErComWeb