18 Oca

Neden Prefabrik ?

Bazı markalar bazı ürünlere ya da sektörlere isimlerini verirler. Onlar başlatır, geliştirir ve devam ettirirler. 1989 yılında kurulan Prefabrik  sektörden adını alan, işletmeleri ve ürettiği markalar ile kuruluşundan itibaren bir çok yeniliğe imza atan lider bir firmadır.

Çeyrek asrı aşan bilgi birikimini, sürdürülebilir iş modeli ile perçinleyen şirketimiz, günümüze kadar sınırsız tecrübe ve referansı ile global alanda, gelişimin sembol ismi olmuştur.

Yüksek kalite standartlarında ön üretimli prefabrik yapılar, endüstriyel yapılar ve yaşam konteynerleri üretmektedir. Yenilikçi felsefesi veinsan odaklı yaklaşımı, satış, pazarlama, üretim, Ar-Ge ve Ür-Ge yatırımları ile yaşam alanları konusunda üstün faaliyetler göstermekteyiz.

Steelin lüks villalarda, çok katlı binalarda ya da ekolojik yaşam ünitelerinde, kısacası bir çok alternatif yapıda estetik ve teknolojik çözümleri bir araya getirmektedir. İleri teknoloji ile üretilen hafif çelik yapılar Steelin’in uzmanlık alanıdır.

Hekim Profil sektöründe birçok bütünleşmiş tesisi ve inovatif gücü ile çok katlı hafif çelik yapılar, endüstriyel tesisler ve geniş açıklıklı özel projeler için nitelikli hafif çelik profiller üretmektedir.

Aynı zamanda Preform ve Lifecase gibi markalara sahip olan firmamız, her alanda sektörün ihtiyaçlarına cevap vermeyi sürdürmektedir.

Preform ile, işlevlerine özel prefabrike yapılar üretmekte; Lifecase yaşam konteynerleri ve kabin sistemleri sayesinde de maksimum mobilizasyon, estetik, fonksiyonellik ve Zırhlı Güvenlik avantajlarına sahip profesyonel yaşam alanları oluşturmaktadır.

Şirketimiz yüksek teknolojili üretimi,etkili satış sonrası hizmetleri ve müşteri odaklı yaklaşımıyla uluslararası platformlarda hizmet sunmaya devam etmektedir.

Comments (No Responses )

No comments yet.

Bir cevap yazın

Nursay Prefabrik © Tüm Hakları Saklıdır.2023

Web Tasarım ErComWeb